Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie studentów I stopnia Fizyki, Fizyki dla Firm, Biofizyki, ZMiN oraz SMP na spotkanie w Instytucie Fizyki im. M. Smoluchowskiego.

Czym zajmujemy się w Instytucie?

Dyrekcja Instytutu Fizyki im. Mariana Smoluchowskiego zaprasza na spotkanie, na którym opowiemy o tym, czym zajmujemy się w Instytucie Fizyki im. M. Smoluchowskiego.

Spotkanie będzie miało formę krótkich prezentacji koncentrujących się na przedstawieniu w prostej formie, najciekawszych badań prowadzonych w Instytucie. Po spotkaniu będzie można umówić się na zwiedzenie pracowni Zakładów, które Państwa zainteresują.

Niniejsze zaproszenie jest skierowane do studentów I i II roku I stopnia Fizyki, Fizyki dla Firm, Biofizyki, ZMiN oraz SMP. Jednak wszyscy zainteresowani są bardzo mile widziani.

Planujemy zorganizowanie dwóch spotkań. Pierwsze odbędzie się 6 marca w godz. 16-17:15 w Sali A‑1‑03, a drugie tydzień później, w tej samej sali i o tej samej godzinie.

Plan spotkań:

6 marca 2024 g. 16:00 – 17:15, sala: A-1-03 – o prowadzonych badaniach opowiedzą przedstawiciele następujących Zakładów:

13 marca 2024 r. g 16:00 - 17:00 sala: A-1-03 – o prowadzonych badaniach opowiedzą przedstawiciele następujących Zakładów:

Serdecznie zapraszam,

Zbigniew Postawa
/Dyrektor Instytutu Fizyki im. M. Smoluchowskiego/