Pierwsze Ogólnopolskie Seminarium Marsjańskie

Zapraszamy na Pierwsze Ogólnopolskie Seminarium Marsjańskie, które odbędzie się na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w dniu 18 października 2019 r. Na Seminarium prezentowane będą projekty naukowe prowadzone przez polskich naukowców związane z badaniami m.in. atmosfery, powierzchni i wnętrza Marsa, w tym wyniki badań opartych na:
- danych z bieżących i zakończonych misji marsjańskich,
- nowych proponowanych rozwiązaniach, tj. metodach, aparaturze i narzędziach badawczych dla przyszłych misji marsjańskich,
- modelowaniu teoretycznym i symulacjach numerycznych w badaniach marsjańskich,
- eksperymentach laboratoryjnych i badaniach analogów marsjańskich występujących na Ziemi.

Sesja referatowa i posterowa są otwarte dla wszystkich słuchaczy.

Sesja referatowa odbędzie się w sali A-1-06 (wejście do sali znajduje się na pierwszym piętrze) w godzinach 10:30 -11:45, a sesja posterowa w godzinach 12:00-13:00 przed salą A-1-06 (na drugim piętrze).

Więcej informacji: http://mars.if.uj.edu.pl/