Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkurs na stypendium doktoranckie w projekcie NCN „Rentgenowska mikroskopia równoległa”

Wymagania: Kandydat/kandydatka musi zostać przyjęty na I rok studiów doktoranckich z fizyki na Wydziale FAIS UJ i musi wykazywać zamiłowanie do programowania i modelowania/symulacji komputerowych.

Opis zadań: W ramach doktoratu stypendysta będzie modelował numerycznie propagację promieniowania rentgenowskiego w mikro i nanokapilarach oraz proces powstawania multipleksowanych hologramów rentgenowskich. Start od października 2018.

Termin składania ofert: 19.06.2018 r.

Forma składania ofert: Wnioski, w formacie PDF, proszę przesyłać do kierownika projektu na adres pawel.korecki@uj.edu.pl (temat: stypendium NCN). Dodatkowo proszę dokonać formalnej rekrutacji na studia doktoranckie z fizyki na wydziale WFAIS UJ (www.fais.uj.edu.pl/dla-studentow/studia-doktoranckie/rekrutacja). Rekrutacja trwa do 19.06.2018 r.

Warunki zatrudnienia:

stypendium doktoranckie Wydziału FAIS UJ (2000 zł/miesiąc) +

stypendium NCN (3000 zł/miesiąc) na okres 20 miesięcy

Dodatkowe informacje: Wniosek o przyznanie stypendium NCN musi zawierać CV oraz wszelkie informacje, które ułatwią ocenę kompetencji kandydata do realizacji zadań badawczych w projekcie.

W razie pytań, przed formalnym złożeniem wniosku, proszę się kontaktować z kierownikiem projektu: pawel.korecki@uj.edu.pl.

Data opublikowania: 21.05.2018
Osoba publikująca: Krzysztof Magda
Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej