Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wykłady o pozycjonowaniu i marketingu na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy na 2 bezpłatne wykłady organizowane przez firmę SukcesStrony.pl na Wydziale FAIS UJ (sala A-1-13) w piątek 22.11.2019 r.
Rejestracja na bezpłatne wykłady odbywa się przez formularz na stronie SukcesStrony.pl/stp

Wykład 1: Przepis na skuteczne pozycjonowanie w Google dla każdej branży – godz. 17:45 - 18:30
Podczas wykładu zaprezentowany zostanie przystępny nawet dla osób nietechnicznych, konkretny przepis na prowadzenie skutecznego pozycjonowania strony internetowej (tzw. SEO) w wyszukiwarce Google, opracowany przez firmę SukcesStrony.pl, zajmującą nieprzerwanie od 5 lat pozycje w czołówce Google dla haseł związanych z pozycjonowaniem. Uczestnicy dowiedzą się jakie działania, w jakiej ilości i kolejności należy przeprowadzać samodzielnie lub w ramach zespołu, aby osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce. Wykład poprowadzi Manager Marketingu – Krzysztof Trynkiewicz.

Wykład 2: Jak zaplanować budżet kampanii marketingu internetowego i przewidzieć zyski? – godz. 18:45 do 19:30
Podczas wykładu zaprezentowane zostaną od podstaw i w przystępny sposób metody, oprogramowanie, terminologia, faktyczne typowe wartości liczbowe i zakresy czasowe służące do łatwego obliczania spodziewanego zwrotu z inwestycji w kampanie marketingowe, wraz z omówieniem opłacalności, zalet i wad kampanii takich jak: płatnych za kliknięcia Google Ads, pozycjonowania, prowadzenia newslettera. Przybliżone zostanie zagadnienie lejka sprzedażowego i monitorowania efektów działań marketingowych. Uczestnicy dowiedzą się jak zaplanować budżet kampanii marketingu internetowego dostosowany do ich potrzeb i jak oszacować jego opłacalność w czasie. Wykład poprowadzi Manager Marketingu firmy SukcesStrony.pl – Krzysztof Trynkiewicz.