45. Zjazd Fizyków Polskich

Konkurs na stypendium doktoranckie w ramach projektu OPUS 10 "Lokalizacja wielociałowa - podejście zimnoatomowe"

Zgłoszenia do 21 stycznia 2019 r. Kandydat musi wykazać się doświadczeniem w tej tematyce, być biegłym w fizyce teoretycznej i metodach numerycznych oraz znać język angielski na zaawansowanym poziomie.

Konkurs na stypendium naukowe (student) w ramach grantu NCN OPUS 12 nr. 2016/23/B/ST3/00839

Stypendium dla studenta, który będzie wykonywał prace badawcze w ramach projektu Narodowego Centrum Nauki OPUS 12 Konsekwencje egzotycznych oddziaływań spinowych w układach silnie skorelowanych elektronów. Kierownik projektu: prof. dr hab. Andrzej M. Oleś.

Konkurs na stypendium doktoranckie - grant OPUS15 - Synteza i charakteryzacja nanostruktur tlenkowych

Termin składania ofert: 18 stycznia 2019 . Forma składania ofert: drogą elektroniczną na adres e-mail: franciszek.krok@uj.edu.pl

Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Konkurs na stypendia doktoranckie - grant OPUS15 - Synteza i charakteryzacja nanostruktur tlenkowych