Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Prezentacje kandydatów na stanowiska asystenta i adiunktów

Szanowni Państwo,

Dyrekcja Instytutu Fizyki im. Mariana Smoluchowskiego UJ uprzejmie informuje, że prezentacje kandydatów na stanowiska asystenta i adiunktów odbędą się 10 czerwca 2021 na platformie MSTeams według załączonego harmonogramu

Osoby chcące uczestniczyć w publicznych przesłuchaniach kandydatów i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu "UJ-WFAIS Prezentacje Kandydatów IFMS" przy pomocy kodu dostępu: uwef9by

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu. W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl.

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do zespołu są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 9 czerwca br. do godz. 12:00. 

Po uzyskaniu dostępu do zespołu "UJ-WFAIS Prezentacje Kandydatów IFMS" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się zaplanowane spotkanie (prezentacje kandydatów).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Dyrekcja IFMS