Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Warsztaty z fizyki

Warsztaty z fizyki

Spotkania w ramach Warsztatów z Fizyki adresowane są do uczniów zainteresowanych fizyką w wymiarze przekraczającym program szkolny. Zaproszenie skierowane jest zarówno do potencjalnych uczestników wszelkiego rodzaju konkursów z fizyki, jak i do uczniów szczególnie zainteresowanych konkretnymi zagadnieniami z fizyki.

Program zajęć będzie obejmował rozwiązywanie problemów z fizyki w formie wielopoziomowych zadań teoretycznych, zajęcia w pracowni fizycznej oraz indywidualne spotkania uczestników Warsztatów z pracownikami Instytutu Fizyki UJ. Pragniemy, aby zajęcia te były swego rodzaju krakowskim forum, na którym uczniowie szkół ponadpodstawowych spotykać się będą z ciekawą fizyką oraz wymieniać się spostrzeżeniami i wiedzą na temat interesujących ich problemów z fizyki.

Warsztaty z fizyki dla uczniów gimnazjów

Wszelkie informacje pod adresem: http://users.uj.edu.pl/~zawadzki/warsztaty_dla_gimnazjalistow/

Warsztaty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

W roku szkolnym 2014/15 prowadzone będzie zarówno kółko teoretyczne jak i doświadczalne. Pierwsze zajęcia odbędą się 30 września. Więcej informacji (miejsce spotkań, szczegółowy plan zajęć, zadania do rozwiązania) można znaleźć na stronie www.fais.uj.edu.pl/dla-szkol/warsztaty-z-fizyki/szkoly-ponadgimnazjalne

Jeśli masz jakieś pytania, pisz na adres kolkof@uj.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!